SzydełKornelia
niedziela, 14 października 2018
Czapa
Moja pierwsza praca na szydełku!
2 komentarze:
Unknown
14 października 2018 23:41
Przesłodka praca i jeszcze przesłodszy model :D
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Unknown
15 października 2018 08:14
Dziękuję <3
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Przesłodka praca i jeszcze przesłodszy model :D
OdpowiedzUsuńDziękuję <3
Usuń